Vánoční prázdniny 2018

Vánoční prázdniny budou zahájeny v sobotu 22. prosince 2018 a skončí ve středu 2. ledna 2019. Vyučování začne ve čtvrtek 3. ledna 2019.

Ve středu 12.12.2018 se ve škole nevyučuje

Ve středu 12.12.2018 se ve škole nevyučuje – v rámci výuky se koná celoškolní vánoční koncert žáků školy, na který Vás srdečně zveme!

Kde budeme hrát – hotel Zlatá loď 14.12.2018

Na “Zimní plavbu”
do divadla Na palubě Vás zvou

LUŇÁČCI
hotel Zlatá loď Týn nad Vltavou
pátek 14.12.2018 od 19.30 hod.
VÁNOČNÍM HOSTEM BUDE KAPELA NEPRESSO,
soubor Základní umělecké školy Karla Komzáka Týn nad Vltavou

Vstupné dobrovolné, výtěžek bude věnován Domovu sv. Anežky v Čihovicích

Kde budeme hrát – Zámecké divadlo 12.12.2018

Srdečně Vás zveme na

VÁNOČNÍ KONCERT
středa 12. prosince 2018
16.30 hodin
Zámecké divadlo
Týn nad Vltavou

Vstupné zdarma.
Těšíme se na Vaši návštěvu!

Kde budeme hrát – Městská galerie 7.12.2018

pátek 7.12.2018 v 18 hodin
Městská galerie Týn nad Vltavou
Vernisáž “Exlibris z mezinárodní soutěže k 37. kongresu FISAE”

NA VERNISÁŽI ZAZPÍVÁ A ZAHRAJE TÝNSKÁ KAPELA (soubor žáků a učitelů ZUŠ K. Komzáka Týn nad Vltavou) – Anička Sýkorová, Honza Hrůza, Tadeáš Dudek, Jaroslav Sklenička a Pavel Píha.

Přijďte, těšíme se na Vás! 🙂

Kde budeme hrát – vánoce v muzeu 23.11.2018

Vánoce v muzeu – vernisáž výstavy
pátek, 23.11.2018, 18.00 hodin
Muzeum Týn nad Vltavou

Výstava ze sbírek muzea nabídne pro letošní rok historickou domácnost, betlémy řezbářů Koberových a historické vánoční pohlednice.

Přijďte, těšíme se na Vás! 🙂

Česká mše vánoční Jana Jakuba Ryby v Týně nad Vltavou

Stalo se již tradicí, že se na půlnoční mši o Štědrém dnu v kostele sv. Jakuba v Týně nad Vltavou hraje slavná Česká mše vánoční Jana Jakuba Ryby. Celá skladba pak ještě zazní v koncertním provedení 26.12. v 16 hodin.

Nejinak je tomu i letos – opět se sejdou místní muzikanti a zpěváci (včetně bývalých i současných žáků Základní umělecké školy K. Komzáka), aby si zahráli a zazpívali tuto překrásnou skladbu, známou po celém světě.

Přijďte si s námi zahrát nebo zazpívat i vy (kliknutím na obrázek zobrazíte data zkoušek).

Naše kapela Nepresso na oslavách 100. výročí vzniku ČSR

Naše školní studentská kapela Nepresso zahrála 28. října 2018 v Týně nad Vltavou na oslavách 100. výročí vzniku ČSR.

Děkujeme vám všem za krásnou atmosféru, kterou nezkazil ani trvalý déšť, a těšíme se na vás na některém z dalších vystoupení žáků naší školy.

Prohlédněte si prosím fotografie »

Podzimní prázdniny 2018

Podzimní prázdniny připadnou na pondělí 29. října a úterý 30. října 2018. V těchto dnech se ve školách nevyučuje.

Jak jsme již potřetí hráli s Nezmary

10. října 2018 se před zcela vyprodaným velkým sálem kulturního domu v Týně nad Vltavou konal náš v pořadí již třetí společný koncert s legendární folkovou kapelou Nezmaři.

Po předchozích dvou koncertech, kde se divákům představila Týnská kapela žáků a učitelů školy, s Nezmary nyní zahrála další naše vynikající školní kapela, která si říká Nepresso (Magdaléna Koberová – zpěv, František Pražák – baskytara, Martin Zámečník, Petr Rohlena, Tereza Dědičová a učitel Michal Urban – kytary).

Moc jsme si to užili – zahrát si s nejslavnější folkovou kapelou jejich největší hity byl pro nás všechny úžasný zážitek. Děkujeme, Nezmaři, a děkujeme Vám všem, kteří jste na náš koncert přišli – byli jste úžasným publikem a moc se těšíme zase brzy na shledanou. Prohlédněte si prosím fotoreportáž z koncertu »