Jak jsme již potřetí hráli s Nezmary

10. října 2018 se před zcela vyprodaným velkým sálem kulturního domu v Týně nad Vltavou konal náš v pořadí již třetí společný koncert s legendární folkovou kapelou Nezmaři.

Po předchozích dvou koncertech, kde se divákům představila Týnská kapela žáků a učitelů školy, s Nezmary nyní zahrála další naše vynikající školní kapela, která si říká Nepresso (Magdaléna Koberová – zpěv, František Pražák – baskytara, Martin Zámečník, Petr Rohlena, Tereza Dědičová a učitel Michal Urban – kytary).

Moc jsme si to užili – zahrát si s nejslavnější folkovou kapelou jejich největší hity byl pro nás všechny úžasný zážitek. Děkujeme, Nezmaři, a děkujeme Vám všem, kteří jste na náš koncert přišli – byli jste úžasným publikem a moc se těšíme zase brzy na shledanou… Prohlédněte si prosím fotoreportáž z koncertu »

V pátek 28. září 2018 je státní svátek

V pátek 28. září 2018 je státní svátek Den české státnosti, v tento den se nevyučuje.

Přijímání nových uchazečů o studium

Zápis pro přijetí ke studiu v tomto školním roce již proběhl.

Zájemci o studium, kteří se tohoto zápisu zúčastnili, a žáci loňského přípravného ročníku obdrží vyrozumění o přijetí či nepřijetí poštou nebo telefonicky nejpozději do konce září 2018.

Máte-li zájem přihlásit se ke studiu v dalším školním roce (od září 2019), sledujte prosím tuto stránku, kde během května zveřejníme termíny zápisu.

Jaká jsou kritéria k přijetí ke studiu »»»

Nezmaři a naše škola opět v Týně nad Vltavou – 10. října 2018

Koncerty legendární folkové kapely Nezmaři, kde jako hosté vystupují nejlepší kapely žáků a učitelů naší školy, se v Týně nad Vltavou již staly tradicí.

Srdečně zveme všechny příznivce dobrého folku na další

KONCERT KAPELY NEZMAŘI
V TÝNĚ NAD VLTAVOU

KDY: VE STŘEDU 10. ŘÍJNA 2018, 19.30 HODIN
KDE: KULTURNÍ DŮM “SOKOLOVNA” TÝN NAD VLTAVOU
VSTUPENKY: https://bit.ly/Nezmari-Tyn-2018-vstupenky

Jako host Nezmarů tentokrát vystoupí další vynikající kapela naší školy Nespresso. Kapela má bohatý repertoár od folku až po rockovou muziku. Poslechněte si nahrávky naší kapely »»»

Poslechněte si také ukázku jednoho z našich posledních společných koncertů Nezmary:

Na pátek 7. září 2018 vyhlašujeme v naší škole ředitelské volno

Na pátek 7. září 2018 vyhlašujeme v naší škole z technických důvodů ředitelské volno – škola bude v tento den pro veřejnost uzavřena.

Informace pro rodiče žáků loňského přípravného ročníku

Žáci loňského přípravného ročníku a noví uchazeči o studium obdrží oznámení o přijetí (nepřijetí) během měsíce září.

Muzikanti v ulicích 27.6.2018

Muzikanti v ulicích
27. červen 2018 v 17:00–20:00

Opět rozezníme týnské ulice i uličky! Zahrají:

• GDO MÁ ČAS v 17:00 u muzea
  • VANDRBAND v 17:00 na nábřeží u starého mostu
  • kapela KLÍDEK v 17:00 na starém mostě
  • RODINNÁ KAPELA SÝKORŮ v 17:00 na Vinařického náměstí (možnost degustace vína)
  • VLASTA HOLÝ v 17:00 v Horním Brašově
  • část EPYDEMYE v 17:30 před kostelem sv. Jakuba

Přijďte si s námi zahrát a zazpívat!

Pořádá Městské centrum kultury a vzdělávání Týn nad Vltavou

28. a 29.6.2018 je ředitelské volno

Na dny 28. a 29. června 2018 vyhlašujeme “ředitelské volno” – ve škole budou probíhat opravy.

Třídní koncert žáků klávesového oddělení 20.6.2018

středa 20.6.2018, 17.00 hodin