Velikonoční prázdniny 2019

• Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 18. dubna 2019.
  • V pátek 19. dubna 2019 je státní svátek – Velký pátek.
  • V pondělí 22. dubna 2019 je státní svátek – Velikonoční pondělí.

Kde hrajeme 12.4.2019

Pátek, 12.4.2019, 18:00 hodin
Městská galerie
Václav Johanus / Nic není nemožné – vernisáž k výstavě v Městské galerii
zahrají žáci kytarového oddělení ZUŠ K. Komzáka bit.ly/Galerie-Tyn-Johanus

Jak jsme potřetí hráli s Nezmary – videa

Před několika měsíci se před zcela vyprodaným velkým sálem kulturního domu v Týně nad Vltavou konal náš v pořadí již třetí společný koncert s legendární folkovou kapelou Nezmaři – prohlédněte si videafotografie.

Na tomto koncertě s Nezmary zahrála vynikající kapela žáků a učitelů naší školy, která se jmenuje Nepresso: Magdaléna Koberová – zpěv, František Pražák – baskytara, Martin Zámečník, Petr Rohlena, Tereza Dědičová a Michal Urban – kytary.

S potěšením oznamujeme, že další společný koncert Nezmarů a naší školy se bude konat 20. listopadu 2019 v týnském kulturním domě. Na pódium se s Nezmary tentokrát opět vrátí soubor žáků a učitelů naší školy Týnská kapela ve složení: Anna Sýkorová – zpěv, Tadeáš Dudek – kytary, Jan Hrůza – klávesy, Jaroslav Slenička – housle a Pavel Píha – kytary.

Týnská kapela si s sebou na pódium přivede další zajímavé hosty a na závěr koncertu – jak je zvykem – zahrajeme společně s Nezmary (i s překvapením). Moc se těšíme 🙂

Jak a kdy se přihlásit ke studiu

Viz stránka informace o studiu »

Co chystáme nového

Milí přátelé,

po mimořádně koncerty nabitém podzimu a předvánočním čase jsme si nyní dali od koncertování trochu oddech. Uplynulé dva měsíce jsme ale rozhodně nazaháleli, ba naopak – na jaro a léto máme naplánovanou opravdu bohatou nabídku koncertů a naši sólisté i naše kapely nyní trénují nový repertoár jako o život.

Často se nás ptáte, kdy budeme opět v Týně nad Vltavou koncertovat s Nezmary. Můžeme prozradit, že náš další společný koncert s touto folkovou legendou je již domluven a v těchto dnech hledáme vhodný termín. Po kapele Nepresso, která účinkovala s Nezmary v říjnu 2018, si s nimi zahraje opět naše Týnská kapela.

O všech naši vystoupeních Vás budeme včas informovat, mějte se krásně, zachovejte nám přízeň, moc se na Vás těšíme! Za nejmladší, mladé i starší kolegy muzikanty Vás všechny srdečně zdraví

Pavel Píha

Pozvánka do galerie – 1.3.2019

Srdečně Vás zveme na vernisáž výstavy vynikajícího týnského grafika Miroslava Petříka:
KDY: pátek 1.3.2019, 18.00 hodin
KDE: Městská galerie Týn nad Vltavou

Na vernisáži zahrají a zazpívají Magdalena Koberová a Marek Petřík,
které znáte mimo jiné i z hudebních seskupení ZUŠ K. Komzáka Týn nad Vlt., např. Nepresso a Týnská kapela.

V týdnu 25. – 28. února 2019 se nekoná výuka předmětu hudební nauky

V týdnu 25. – 28. února 2019 se nekoná výuka předmětu hudební nauky (učitel Mgr. M. Jaroš je nepřítomen).

Změny ve výuce v týdnu 28.1. – 1.2.2019

• Ve čtvrtek 31.1.2019 se z důvodu nemoci učitelky nekoná obvyklá hodina přípravného ročníku.
  • V týdnu 28.1. – 1.2.2019 pro nemoc nevyučují Mgr. J. Sklenička a Bc. Manuela Žureková.

Pololetní a jarní prázdniny 2019

Jednodenní pololetní prázdniny připadnou na pátek 1. února 2019. Jarní prázdniny jsou v okrese Č. Budějovice 4. – 10. února 2019.

Kde jsme hráli v roce 2018

Naše škola pořádá každoročně desítky nejrůznějších veřejných vystoupení, z mnohých pořizujeme fotografie nebo profesionální videozáznamy.

Prohlédněte si prosím fotografie nebo videa našich souborů i sólistů.