Novinky

Naše doposud nejúspěšnější video

Milí přátelé,

vždy nás moc těšilo, že naše školní FB stránka má řadu příznivců, kteří nám dávají najevo své sympatie a oceňují naši práci. V posledních týdnech se ovšem stalo něco, co jsme opravdu nečekali.

Všechna naše videa, která na FB zveřejňujeme, mají potěšující sledovanost, ale jedno video zaznamenalo v uplynulých týdnech tak mimořádný zájem, že nám to popravdě vyrazilo dech.

Tím nejúspěšnějším videem je nahrávka písničky “Zabili, zabili…” s naší školní Týnskou kapelou a skvělou zpěvačkou Aničkou (je to živá nahrávka z našeho koncertu s Nezmary).

Video má k dnešnímu dni (během dvou měsíců) přes 40 tisíc zhlédnutí a každým dnem počet narůstá o číslo blížící se tisícovce.

Počet “fanoušků” naší stránky se zároveň i díky tomu raketovým tempem zmnohonásobil. Video odstartovalo i neuvěřitelnou lavinu komentářů, sdílení, zpráv na messengeru, emailů a dokonce telefonátů, kde nám lidé vyslovují podporu a pochvalu. Máme z toho opravdu obrovskou radost.

Moc rád bych vám všem, kteří podporujete naši školu, srdečně poděkoval – váš zájem je pro nás obrovským oceněním i povzbuzením do další práce. Ani nevíte, jak hodně to pro nás znamená a jak moc si toho vážíme – moc děkujeme!

Se stejnou radostí děkuji naší mimořádně talentovaní zpěvačče Aničce a všem členům naší kapely: Díky, kamarádi – hrát s vámi je pro mne velkou radostí a těším se, jak to v září zase společně “rozjedeme”!

Milí přátelé a naši příznivci, mějte se překrásně, za celou naši školu Vám přeji krásné léto a moc se na Vás už těšíme na našich příštích koncertech!

Srdečně zdraví Váš Pavel Píha 

()