Jak jsme potřetí hráli s Nezmary – videa

Před několika měsíci se před zcela vyprodaným velkým sálem kulturního domu v Týně nad Vltavou konal náš v pořadí již třetí společný koncert s legendární folkovou kapelou Nezmaři – prohlédněte si videafotografie.

Na tomto koncertě s Nezmary zahrála vynikající kapela žáků a učitelů naší školy, která se jmenuje Nepresso: Magdaléna Koberová – zpěv, František Pražák – baskytara, Martin Zámečník, Petr Rohlena, Tereza Dědičová a Michal Urban – kytary.

S potěšením oznamujeme, že další společný koncert Nezmarů a naší školy se bude konat 20. listopadu 2019 v týnském kulturním domě. Na pódium se s Nezmary tentokrát opět vrátí soubor žáků a učitelů naší školy Týnská kapela ve složení: Anna Sýkorová – zpěv, Tadeáš Dudek – kytary, Jan Hrůza – klávesy, Jaroslav Slenička – housle a Pavel Píha – kytary.

Týnská kapela si s sebou na pódium přivede další zajímavé hosty a na závěr koncertu – jak je zvykem – zahrajeme společně s Nezmary (i s překvapením). Moc se těšíme 🙂

()