Úspěchy na soutěžích

Mimořádně nadaná Anička Šestáková „mistryní ČR“ ve hře na akordeon

Nedílnou součástí činnosti školy je kromě veřejných koncertů také pravidelná účast žáků na nejrůznějších soutěžích. Naši žáci v těchto kláních již tradičně získávají přední ocenění.

Olga Vitoušková a Anička ŠestákováNejvětšího úspěchu posledních let dosáhla Anička Šestáková (z akordeonové třídy učitelky Olgy Vitouškové), která v roce 2014 získala 1. místo v ústředním kole celostátní soutěže.

Více v článku zde, podívejte se také na videozáznam

Přehled dalších úspěchů na soutěžích z posledních let:

Školní rok 2016/2017

Celostátní soutěž žáků ZUŠ ve hře na kytaru – okresní kolo:
  • Debora Krawiecová – 1. místo
  • Klára Kroupová – 1. místo
  • Tereza Dědičová – 1. místo
Celostátní soutěž žáků ZUŠ ve hře na kytaru – krajské kolo:
  • Debora Krawiecová – 1. místo
  • Klára Kroupová – 1. místo
  • Tereza Dědičová – 2. místo

Školní rok 2015/2016

Krajská kytarová soutěž Zlivská kytara 2016
  • Debora Krawiecová – 1. místo
  • Klára Kroupová – 1. místo
  • Tereza Dědičová – 2. místo

Školní rok 2014/2015

Krajská kytarová soutěž Zlivská kytara 2015
  • Tereza Dědičová: 1. místo
  • František Kupka: 1. místo
  • Klára Kroupová: 1. místo
  • Debora Krawiecová: 1. místo
  • Anna Nováková: 2. místo

Školní rok 2013/2014

Krajská kytarová soutěž Zlivská kytara 2014
  • Klára Kroupová – 1. místo
  • František Kupka – 2. místo
  • Tereza Dědičová – 1. místo
  • Zuzana Vithová – 2. místo
  • Jan Strouhal – 3. místo

Školní rok 2012/2013

Celostátní soutěž žáků ZUŠ ve hře na akordeon
Okresní kolo:
  • Anna Daňková – 1. místo s postupem do krajského kola
  • Anna Šestáková – 1. místo s postupem do krajského kola
  • kvarteto Anna Daňková, Pavel Trnka, Jan Daněk, Matěj Pour – 1 . místo
  • trio Jindřich Nečas, Filip Lomský, Lukáš Rataj – 2. místo
Krajské kolo:
  • Anna Daňková – 1. místo
  • Anna Šestáková – 1. místo s postupem do ústředního kola
Ústřední kolo:
  • Anna Šestáková – 1. místo

Školní rok 2010/2011

Celostátní soutěž žáků ZUŠ soutěže ve hře na akordeon
Okresní kolo:
  • Onderka Michal – 1. místo s potupem
  • Šestáková Anna – 1. místo s postupem
  • Lomský Filip – 2. místo
  • Rataj Lukáš – 2. místo
  • Duo (akordeon,klávesy): Jana Svobodová a Jan Vondra – 2. místo
Krajské kolo:
  • Onderka Michal – 1.místo
  • Šestáková Anna – 1.místo
Krajská kytarová soutěž Zlivská kytara
Výsledky v kategorii A – kytara sólo:
  • Filip Krampl – 2. místo,
  • František Kupka – 2. místo
  • Tereza Dědičová – 2. Místo
  • Ondřej Vichta – 2. místo
  • Zuzana Vithová – 2. místo
  • Jan Strouhal – 2. místo
Okresní kolo celostátní soutěže žáků ZUŠ ve hře na kytaru
  • Filip Krampl –1. místo
  • Jan Strouhal – 1. místo, postup do kraje
  • Tereza Dědičová – 2. místo
  • Ondřej Vichta – 2. místo
  • Jan Pražák– 2. místo
Okresní kolo celostátní soutěže žáků ZUŠ ve hře na klavír
  • Michaela Vithová -1.místo s postupem do krajské soutěže
Krajské kolo celostátní soutěže žáků ZUŠ ve hře na klavír
  • Michaela Vithová – 3. místo

Školní rok 2009/2010

Krajská přehlídka klavírních oddělení v Č. Budějovicích
  • Markéta Vithová – čestné uznání
Krajská kytarová soutěž Zlivská kytara
  • František Kupka – 1. místo
  • Filip Krampl – 1. místo
  • Ondřej Vichta – 3. místo
  • Jan Pražák – čestné uznání
  • Jan Strouhal – diplom za účast

Školní rok 2007/2008

Okresní kolo celostátní soutěže žáků ZUŠ ve hře na kytaru
  • Jan Pražák – 2. místo
  • Jan strouhal – 3. místo
Krajská kytarová soutěž Zlivská kytara
  • Jan Pražák – čestné uznání
  • Jan Strouhal – čestné uznání
  • Michael Horák – čestné uznání
  • Petr Jiřík – čestné uznání
  • Michaela Marková – čestné uznání
  • Jan Strouhal – čestné uznání
  • Jakub Tůma – čestné uznání
  • Michala Vlčková – čestné uznání