Jarní prázdniny 2017

Jarní prázdniny v délce jednoho týdne jsou v okrese České Budějovice stanoveny na 6. – 12. března 2017.

Výuka přípravného ročníku se 16. února 2017 nekoná

Ve čtvrtek 16. února 2017 se z důvodu nemoci učitelky Jany Suchanové nekoná výuka přípravného ročníku.

Nezmaři 22.3.2017 v Týně n.Vlt. – vstupenky již v předprodeji!

KONCERT SE KONÁ:
KDE: Týn nad Vltavou, kulturní dům Sokolovna
KDY: 22. března 2017 v 19.00 hodin

PŘEDPRODEJ A REZERVACE VSTUPENEK:
a) Sokolovna PO-PÁ 10-12 hod., tel. 385772311
b) Infocentrum PO-PÁ 9-17 hod., tel. 385772301
c) Na webu Sokolovny: http://www.kulturatyn.cz/…/kino-132/stranka-6170/film-135481

Na koncertě jako host vystoupí mimořádně talentovaná mladá zpěvačka Anička Sýkorová, kterou doprovodí Týnska kapela (soubor žáků a učitelů ZUŠ K. Komzáka) a další hosté. Na závěr Vám zahrajeme společně s Nezmary několik legendárních „Nezmarovských“ hitů.

Na shledanou se za naši školu i za Nezmary těší

Váš Pavel Píha a spol.

P.S. Poslechněte si ukázku z našeho minulého společného koncertu se skupinou Nezmaři:

Hudební nauka v týdnu 13. až 17. února 2017

Hudební nauka se v týdnu 13. až 17. února 2017 pro nepřítomnost učitele Mgr. M. Jaroše nekoná.

Nezmaři opět v Týně nad Vltavou

Milí přátelé,

v březnu 2017 Vás opět po dvou letech srdečně zveme na koncert slavné folkové skupiny Nezmaři.

Na koncertě jako host vystoupí mimořádně talentovaná mladá zpěvačka Anička Sýkorová (studentka naší školy), kterou doprovodí Týnska kapela (soubor žáků a učitelů ZUŠ K. Komzáka) a další hosté.

A na závěr Vám – stejně jako na minulém koncertě – zahrajeme společně s Nezmary několik legendárních „Nezmarovských“ hitů.

Koncert se koná 22. března 2017 v 19.00 hodin ve velkém sále kulturního domu „Sokolovna“. Moc se na Vás těšíme!

Za všechny účinkující Vás zdraví a těší se Vás Pavel Píha 🙂

Kde nás uslyšíte – naše pozvánka

Městská galerie Týn nad Vltavou
pátek 27.1.2017, 18.00 hodin
slavnostní vernisáž výstavy Václava Bláhy

Zahraje skvělá folková skupina žáků ZUŠ K. Komzáka pod vedením uč. Karin Jozové

Jednodenní pololetní prázdniny

Jednodenní pololetní prázdniny připadnou na pátek 3. února 2017.

Ve dnech 4. až 7. října 2016 naše škola absolvovala hloubkovou kontrolu České školní inspekce. MÁME VELKOU RADOST, ŽE JSME USPĚLI NA JEDNIČKU!

Celou inspekční zprávu si můžete přečíst zde: Inspekční zpráva 2016 (PDF).

Překrásné vánoční zážitky s muzikou přeje a na shledanou v naší škole se těší

Váš Pavel Píha a spol.

P.S. Být muzikantem je ta nejlepší věc na světě. Opravdu 🙂

Vánoční prázdniny 2016

Vánoční prázdniny budou zahájeny v pátek 23. prosince  2016 a skončí v pondělí 2. ledna 2017.

Vyučování začne v úterý 3. ledna 2017.

Kde a jak jsme hráli 25.11.2016?

Městská galerie Týn nad Vltavou, vernisáž Petra Nikla „Bezejmenné obrazy a slovní obrazce“, pátek 25.11.2016, 18 hodin. Zahrála rocková kapela žáků Základní umělecké školy K. Komzáka v Týně nad Vltavou spolu s autorem výstavy.

Poslechněte si video části našeho vystoupení:

Průběh vernisáže byl velice zajímavý a neformální zejména díky autorovi výstavy P. Niklovi. Ten v sobě nezapřel hudebníka a spontánně se přidal k naší kapele na improvizovanou bicí soupravu, kterou si během několika vteřin vyrobil z papírových krabic a odpadkového koše. Všichni účinkující sklidili zasloužený potlesk. 🙂

Prohlédněte si také fotografie z vystoupení:www.facebook.com/…